• Новак
TWOD Пушка Bipod 6-9 Инчен Прилагодливи Пролет се Врати Picatinny & Вртливата-Студ Снајперист Лов Bipod со Планината Адаптер

TWOD Пушка Bipod 6-9 Инчен Прилагодливи Пролет се Врати Picatinny & Вртливата-Студ Снајперист Лов Bipod со Планината Адаптер

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Twod Bipods се прилагодливи нога должина (5 поставки) со пролет се вратат и да се поставува брзо со допир на едно копче.Придава на речиси секое огнено оружје со еден замав вртливата студ или picatinny / weaver железница.Twod Bipods имаат прилагодување на вртливата tilt-ниво да се навалите од страна на страна за снајперист цел.На мека гума нозе обезбеди стабилност додека гума поместена база штити пушка е израз крајот.На лесни алуминиумски дизајн додава минимална тежина и поставува брзо, компактен и издржливи.Bipod нозете поп до пукање позиција со еден допир на копче, се notched за поставување на одредена висина (6-9 Инчи).Bipod лесно може да се додадат на или одвоен од пушка со користење на постојните вртливата студ.Тоа исто така може да се монтира на 20mm picatinny / weaver железница.Bipod нозете може да биде укината напред или назад.Мека гума нозе и поместена база.Пролет натоварени виткање механизам bipod е направен од висока густина на алуминиум, силни и издржливи.Bipod нозете поп до пукање позиција со еден допир на копче, се notched за поставување на одредена висина (6-9 Инчи).Bipod лесно може да се додадат на или одвоен од пушка со користење на постојните вртливата студ.Тоа исто така може да се монтира на 20mm picatinny / weaver железница.Bipod нозете може да биде укината напред или назад.Мека гума нозе и поместена база.Пролет натоварени виткање механизам bipod е направен од висока густина на алуминиум, силни и издржливи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста