• Новак
XAegis Карбонски Влакна 6- 9 Пушка Bipod со Picatinny Адаптер, Јаглерод Bipod за Лов&Снимање

XAegis Карбонски Влакна 6- 9 Пушка Bipod со Picatinny Адаптер, Јаглерод Bipod за Лов&Снимање

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Полесна, посилна-Карбонски влакна е "мека надвор и силна внатре", тежината е полесен од метал на алуминиум, но силата е повисока од челик.Голема &ниска температура отпор,корозија&замор отпор-Карбонски влакна bipod може да се користи за било која средина, тоа може да се одржи пушка повеќе stably и пука попрецизно.Подобро рака чувство-на површината на карбонски влакна bipod е повеќе лизгава, моделот изгледа повеќе стилски.Тоа се чувствува подобро и искуства подобро, ви носи невидена леснотија.Лесна инсталација-Тоа доаѓа со picatinny адаптер и хексадецимален клуч, лесно да се инсталира.Прилагодливи нога должина, се врати sprping - Прилагодлив нога должина (5 поставки) со враќање извори, може да се прилагоди на должината за да се задоволат различните потреби при лов.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста