• Новак
Skechers Жените Bobs Врабец 2.0-Верност Екипажот Патики

Skechers Жените Bobs Врабец 2.0-Верност Екипажот Патики

Оценка на стоката:
DEN 1349.04

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенини-и-синтетички.Увезени.Кожа и Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Мемориска пена footbed.Флексибилни единствена.Конструиран поврзана sock одговара лизга на w/ на мемориска пена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста