• Новак
0.8 m USB3.0 Продолжување Кабел База, Машки да се Женски Кабел Лулка Десктоп Продолжување Приклучете го Кабелот Рамка Приклучните База

0.8 m USB3.0 Продолжување Кабел База, Машки да се Женски Кабел Лулка Десктоп Продолжување Приклучете го Кабелот Рамка Приклучните

Оценка на стоката:
DEN 230.16

Достапност
Производот е достапен

USB 3.0 продолжени кабли се елиминира за да се расправаме за прикачување на периферни уреди на задната страна на вашиот компјутер, лесен и удобен да го инсталирате.USB extension кабелот се поврзува на USB господар порта достапни за OS X/ КОМПЈУТЕР, овозможувајќи ви да ја наместите USB порта далеку од PC обвивка.Погоден за дигитални фото апарати, MP3 плеери, веб камери, USB палецот дискови или други надворешни USB уреди за складирање.Со 0.8 m жица должина, повеќе слободен и лесен за користење, обезбедување на подобри оперативниот искуство.Усвојување на високо квалитетни АБС материјал, фирма и издржливи, обезбеди подолг животен век.Функција : 1. USB 3.0 продолжени кабли се елиминира за да се расправаме за прикачување на периферни уреди на задната страна на вашиот компјутер, лесен и удобен да го инсталирате. 2. USB extension кабелот се поврзува на USB господар порта достапни за OS X/ КОМПЈУТЕР, овозможувајќи ви да ја наместите USB порта далеку од PC обвивка. 3. Погоден за дигитални фото апарати, MP3 плеери, веб камери, USB палецот дискови или други надворешни USB уреди за складирање. 4. Со 0.8 m жица должина, повеќе слободен и лесен за користење, обезбедување на подобри оперативниот искуство. 5. Усвојување на високо квалитетни АБС материјал, фирма и издржливи, обезбеди подолг животен век.Спецификација : Предмет Тип : USB Кабел за Продолжување База Материјал : ABS Жица Должина : Околу. 0.8 m/ 2.6 ft Тежина : Околу. 100g/ 3.5 оз Пакет Листа : 1 x Продолжување Кабел База.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста