• Новак
Мирис Парфем, Исклучителна Долготрајни Парфем 50МЛ за Состанок за Статистика

Мирис Парфем, Исклучителна Долготрајни Парфем 50МЛ за Состанок за Статистика

Оценка на стоката:
DEN 1483.20

Достапност
Производот е достапен

Парфем зрачи со арома на peony и цитрус, шармантна и слатка, ти дава освежувачко искуство.Тоа не е само парфем, но, исто така, совршен подарок за тоа посебно некој во вашиот живот.Нежен и лесен и можете да го стави тоа во вашата торба или џеб додека патуваат.Тоа е специјално дизајнирана за жените, пополнете ги со шармантна и слатка мирис.Парфем е погоден за сите видови на животната средина, без разлика дали тоа е се користат дома или во канцеларија.Функција : 1. Тоа е специјално дизајнирана за жените, пополнете ги со шармантна и слатка мирис.2. Парфем зрачи со арома на peony и цитрус, шармантна и слатка, ти дава освежувачко искуство.3. Парфем е погоден за сите видови на животната средина, без разлика дали тоа е се користат дома или во канцеларија.4. Тоа не е само парфем, но, исто така, совршен подарок за тоа посебно некој во вашиот живот.5. Нежен и лесен и можете да го стави тоа во вашата торба или џеб додека патуваат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Perfume Net Содржина : 50ml Instructions : Седум-точка метод : Обрнете внимание за да се избегне силно триење во текот на мирис.Иако едноставен триење ќе не структурата на парфем на молекуларно ниво, тоа ќе предизвика температура да се зголеми и да предизвика премногу брзо volatilization.Спреј метод : Пред ставање на облека, нека sprayer се околу 10-20 см оддалечен од телото, и спреј за магла-како парфем.Пошироката спреј спектар, подобро, и потоа стои на мирис магла за 5 минути; или спреј за парфеми во воздухот во широк спектар, а потоа Полека одеше преку темјан магла.Ова ќе ви овозможи парфем да рамномерно падне на телото, оставајќи слабо мирис.Пакет Листа : 1 x Парфем.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Perfume
Net Content:
50ml
Instructions:
Seven-point method:
Pay attention to avoiding strong friction during the fragrance. Although simple friction will not the structure of the perfume at the molecular level, it will cause the temperature to rise and cause too fast volatilization.
Spray method:
Before putting on clothes, let the sprayer be about 10-20 cm away from the body, and spray the mist-like perfume. The wider the spray range, the better, and then stand in the fragrance mist for 5 minutes; or spray the perfume into the air in a wide range, then Slowly walked through the incense mist. This will allow the perfume to evenly fall on the body, leaving a faint fragrance.
Package List:
1 x Perfume :

Комплементите на стоката

Веста