• Новак
Мини КОМПЈУТЕР, 8GB DDR3 SSD 256GB 10 Windows pro Мини Компјутер, Поддржува 4K HD,Двоен Екран,2.4 G 5G WiFi,Gigabit Ethernet,BT 4.2 Мала Форма на Фактор Десктоп Компјутер

Мини КОМПЈУТЕР, 8GB DDR3 SSD 256GB 10 Windows pro Мини Компјутер, Поддржува 4K HD,Двоен Екран,2.4 G 5G WiFi,Gigabit Ethernet,BT

Оценка на стоката:
DEN 5758.80

Достапност
Производот е достапен

5 хард диск(не е вклучен) во изграден во преградата за да имате доволно вграден во меморија.0 портови кој има брзина на пренос од 10 пати побрзо отколку што од USB 2.На пример, овозможувајќи им на корисниците да управуваат со уреди и апликации, заштита на чувствителни корпоративните податоци, поддршка на далечинскиот управувач и мобилни продуктивноста сценарија, облак техничка поддршка сл.4 G 5 G двојна бенд Wi Fi и Bluetooth 4.Компактна Големина.0, 1 х RJ45 Gigabit Ethernet Порта, 2 x HDMI,1 x DC Џек и 1 x Аудио Џек.Двоен Дисплеј Екрани.Двоен Вашиот Ефикасноста На Работата.Добар партнер за бизнис патувања.Многу погодно за луѓето кои патуваат често. ✔【Богата пристаништа и врски】Овој микро компјутер има 2 USB 3.Софтвер компатибилност, и големи се прошири складирање нека ти работа, студија, сурфање на веб, стримување на филмови, проверете ја вашата е-пошта, и повеќе во секоја соба.KAMRUI се интегрирани high-tech претпријатие на компјутерската технологија, посветена на R&D, производство и продажба на паметни производи како Мини КОМПЈУТЕР, и pc стап.Наместо на голема и гломазна десктоп компјутер, уредно вашиот десктоп.Оваа мини компјутер е преполн со 6 GB / 8 GB DDR3 и 128 GB на on-board складирање.Во споредба со Победа 10 Home Edition, тоа главно се додава некои безбедност и канцеларијата функции.Авто моќ-на опција може да се setted во рамките на оваа мини КОМПЈУТЕР bios-от мени, отстранување на потреба за рачно моќ назад и по прекинување моќ. Други практични интерфејси : 2 x USB 2.Можете да го приклучете 2.Intel Celeron J3455 10 Windows Pro Мини КОМПЈУТЕР,не само за домашно кино компјутер, но, исто така, донесе повеќе погодност за вашата работа.✔【Побрзо 8 GB RAM меморија, 10 Windows Pro Мини PC】KAMRUI мини компјутер опремени со брзо 8 GB DDR3 меморија и пре-инсталиран со Windows 10 Про 64 малку. 4 K HD Излез.Има 4 USB порти за надворешни драјвови и микро-SD слот. ✔【Големи SSD 256 GB Складирање】Овој мал компјутер доаѓа со 8 GB DDR3 RAM и 256 GB m SATA SSD, да обезбеди доволно простор за складирање за вашата секојдневна употреба. ✔【10 W Ниска TDP Мини Компјутер】 Опремени со Intel Celeron J3455 quad core Процесор(до 2,3 GHz), и во комбинација со Intel HD Graphics 500, KAMRUI мини компјутер ќе ви донесе сигурна и брза перформанси како мини десктоп КОМПЈУТЕР.Стави во вашиот briefcase,каде и да одите, каде pc следи.Вграден-во 2.Тоа, исто така, има две 4 K hdmi излез кој работеше одлично со вашиот ТВ.Богата Интерфејс.Windows 10 Pro Мини Компјутер.Идеален за статистика,работа од дома(WFH),Онлајн Учење, домашна забава(htpc),на пат Бизнис, маркетинг, signage и други работи. ✔【Двојна 4 K Излез 】Со 2 x HDMI порти, KAMRUI мини deskto поддржува истовремено две прикажува излез за ефикасна мулти-барањата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста