• Новак
Црна Кањонот Мед & Mimosa Миризливи Морска Сол Бања Впие, 24 Мл Тегла

Црна Кањонот Мед & Mimosa Миризливи Морска Сол Бања Впие, 24 Мл Тегла

Оценка на стоката:
DEN 407.28

Достапност
Производот е достапен

Мирис : Мед & Mimosa (Mimosa со навестувања на различни егзотични бела цветни среде вителот панделки на суровини и мед).Ние додадете специјална мешавина на миризлива бања масла за нашите соли да помогне да ја напуштат вашата кожа свиленкаста мазна.Достапни во 1000 мирис опции.Состојки : Морска Сол, Минерално Масло, Соја Масло, Витамин Е, Масло Од Кокос, Мирис. 24 Мл Тегла.Мирис : Мед & Mimosa (Mimosa со навестувања на различни егзотични бела цветни среде вителот панделки на суровини и мед) .Над 1000 мириси кои се на располагање.Доаѓа во resealable тегла за да го заклучите од влага и да се зголеми рок на траење. 24 Мл Тегла.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста