• Новак
3/16 Мал Меур Амортизирање Заврши Соочи се Тркалаат 700'x 12 Широк Перфорации 12 700FT

3/16 Мал Меур Амортизирање Заврши Соочи се Тркалаат 700'x 12 Широк Перфорации 12 700FT

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

3/16"Мал Меур Амортизирање Заврши Соочи се Тркалаат 700'x 12"Широк Перфорации 12" 700 FT Од LIBON1 STORE.Земја/Регион на Производство : сад Количина : 2 на 350ft Должина : 350ft Карактеристики : Меур, Заврши, Заврши, Меур, Перфорирани Ширина : 12" Боја : Бела/Заоблачено Меур Формат : Roll Тип : Меур Амортизирање Заврши.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста