• Новак
3/16x24 Мал Меур од Пакување Заврши Перфорирани 350ft Мејлинг/Превозот

3/16x24 Мал Меур од Пакување Заврши Перфорирани 350ft Мејлинг/Превозот

Оценка на стоката:
DEN 1444.56

Достапност
Производот е достапен

3/16"x24" Мал Меур од Пакување Заврши Перфорирани 350ft Мејлинг / Превозот Од LIBON1 STORE.Тип : Меур Амортизирање Заврши Ширина : 24" Карактеристики : Перфорирани, со Меурче, Заврши Должина : 1 на 350ft Земја/Регион на Производство : сад Меур Големина : 3/16" (Мал).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста