• Новак
Sony MSHX8B 8GB Memory Stick PRO-HG Duo Медиуми

Sony MSHX8B 8GB Memory Stick PRO-HG Duo Медиуми

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

30 MB/sec прочитајте режим на 8-бит паралелно за пренос на податоци.Побрз пренос на податоци, може да се постигне со HX и е четири пати побрзо отколку Memory Stick PRO Duo Брзина.Брзината варира во зависност од мерење услови.Memory Stick PRO-HG Duo медиуми може да се користи со Memory Stick PRO и Memory Stick PRO-HG Duo компатибилни производи.Memory Stick PRO компатибилни производи не поддржува високо-брзински пренос на податоци за користење со овој медиуми.Содржината заштита функција во Memory Stick PRO-HG Duo медиуми е ист како оној во Memory Stick PRO медиуми.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста