• Новак
Supermicro MEM-DR412L-SL01-ER32 128GB DDR4-3200 4Rx4 ЛП (16Gb) ECC 3DS RDIMM,HF,RoHS Меморија

Supermicro MEM-DR412L-SL01-ER32 128GB DDR4-3200 4Rx4 ЛП (16Gb) ECC 3DS RDIMM,HF,RoHS Меморија

Оценка на стоката:
DEN 3647.76

Достапност
Производот е достапен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Supermicro MEM-DR412 L-SL01-ER32 128 GB DDR4-3200 4 Rx4 ЛП (16 Gb) ECC 3 DS RDIMM,HF,Ro HS меморија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста