• Новак
Риболов Мами за Бас,Topwater Мами Мулти Поврзувани Swimbait Lifelike Бавно Тоне Bionic Пливање Мами Бас Слатководни Saltwater Бас Риболов Мами Комплет

Риболов Мами за Бас,Topwater Мами Мулти Поврзувани Swimbait Lifelike Бавно Тоне Bionic Пливање Мами Бас Слатководни Saltwater

Оценка на стоката:
DEN 143.76

Достапност
Производот е достапен

Lifelike Мами : Дизајниран со мулти-поврзувани тело, овој риболов мамка за полнење може да потоне полека и се движи флексибилни во вода.Покрај тоа, живот-како пливање акции направи тоа привлекување на повеќе фаќа и предизвикување предатор риба на штрајк.Вештачки Мами на Високо Симулација : Со 3 D реална изглед на очите и бисер боени, ова crankbait се појавува толку нежен и жив што изгледа како вистинска риба.Совршена риба мамка што лесно се претвора во рогоносец цел риби.Бас Вибрации : Направен од висок квалитет на АБС материјал и опремен со вграден-во челична топка, ова VIB намамат постојано може да се емитуваат на бас звук бран за време на пливање да предизвика вовлекување повикуваат на риби и да ги предизвикаат да го нападне.Широко Риболов, Видови : Ова бас риболов намамат може да се користат за да се фати бас, жолта костур, перде, штука, Muskie, roach, пастрмка и др.Оваа swimbait е сосема погодна за двете saltwater и слатководни и функционира добро во сите слоеви вода.Mustad Куки : куките се со највисок квалитет и многу остра, кои нудат најдобра можна пенетрација на сила и тридент капчиња куки се направи е тешко за риба да избега.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста