• Новак
Gottifusion Табела Стол Заштитна Маска Мебел Заштитник,Чаир Нога Капи Кат Заштитници Транспарентен Силикони Против Пролизгување Стол Нога Влошки Табела Нозете ги Опфа?

Gottifusion Табела Стол Заштитна Маска Мебел Заштитник,Чаир Нога Капи Кат Заштитници Транспарентен Силикони Против Пролизгување

Оценка на стоката:
DEN 306.96

Достапност
Производот е достапен

3 X4 CMPACKAGE ВКЛУЧУВА : 4/8/16/32/64/ Еез x Чувствува маса и стол заштитна cover NOTES : Поради различни следи и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Нашите стол нога кат заштитници се дебели доволно да го издржат сите лизгачки дека на стол, движење, кои може подобро да ја заштитите вашата мебел нозе и подот од штета!.Во исто време, тоа може ефективно да штитат подот и да се избегне гребење.Не е Лесно да се Падне Off No треба да се држиме, едноставно да се заврши, и не е лесно да падне.Екстра Дното Чувствува Pads Our нови силикони стол нога опфаќа додаде чувствува влошки, кои може да го намали отпорот и триење во случај на мебел или на маса е премногу тешка и не може да се пресели, им овозможи на мебел да се движи лесно и непречено без да го дигате прстот.Нашите Стол нога заштитници се направени од еластична силикони и цврсто заврши на стол или на маса нозе, погоден за круг и квадрат мебел нозете и други форми.ГЛАВНИТЕ КАРАКТЕРИСТИКИ: се Заштити Вашиот Мебел Нозе и Floor Our Стол нога заштитници се направени од еластична силикони и цврсто заврши на стол или на маса нозе, погоден за круг и квадрат мебел нозете и други форми.Мулти-сценарио Application These стол кат заштитници се широко се користи во многу мебел, маси и столици, како ресторан столици, бар столици, ратан столици, кујна столици, јадење маси, складирање кабинет.Тие може да се печете и употребуваат, најдобар помошник и заштитник за мебел, маси, и chairs SPECIFICATIONS : Боја:Транспарентен, Темно кафена, Black Material : Силикони.Еластична тензии на силиконски прави овие опфаќа погоден за разни форми на мебел нозе!.Лизгачки Непречено, Без Гребнатини, Не Noise The чувствува подлога под поклопецот овозможува столици лизгачки тивко, непречено и безбедно заедно подови (плочка, тврдо, ламинатни, и винил подни) без бучава, не оставајќи траги или гребење.Тие поддршка на сите круг и квадратни форми на мебел нозе.Овие цврсти нозе заштитници остане во место и да се прилагоди на нерамна површина, планирам непречено низ тврдо подот без да се оштети, и да се намали бучавата.Во исто време, тоа може ефективно да штитат подот и да се избегне гребење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста