• Новак
ID Мазива Сензација Лични Затоплување, Водата базирани, Шише, (СНС-02) Црвена, 2.2 Fl Мл

ID Мазива Сензација Лични Затоплување, Водата базирани, Шише, (СНС-02) Црвена, 2.2 Fl Мл

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ЗАТОПЛУВАЊЕ на ВОДА БАЗИРАНИ ФОРМУЛА – врз Основа на истиот наградуваниот ID Планирам формула, ЛИЧНА Сензација овозможува нежна затоплување сензација за мажи, жени и парови.ФОРМУЛИРАН СО ПРИРОДНИ ЕКСТРАКТИ – Природни состојки, Vanillyl Butyl Етер и Цимет се комбинираат за да се одговори природно да се вашето тело создавање затоплување сензација, кој е совршен за оние кои бараат да зачин работите.НЕ-БОЕЊЕ, ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ – Може да исклучи лесно само со вода, што го прави совршен за лесна употреба и да се исчисти!.ИГРАЧКА ПРИЈАТЕЛСКИ, КОНДОМ КОМПАТИБИЛНИ – Компатибилен со силикон и гума играчки, природни гума латекс, полиуретан, и polyisoprene кондоми.НАПРАВЕНИ ВО САД, FDA 510 K РАСЧИСТИ – ID Мазива истражувања, се развива и соединенија сите свои формули во куќата.Големина : 2.2 Fl Мл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста