• Новак
CHARMHOME Печати Јога Мат Природни Тема Пустината Џунглата Елени Зајдисонце во Шумата Дизајн Не се Лизга Вежба Мат 72 x 24 Инчен Кат Пилатес Тренингот Мат за Јога со Носењ?

CHARMHOME Печати Јога Мат Природни Тема Пустината Џунглата Елени Зајдисонце во Шумата Дизајн Не се Лизга Вежба Мат 72 x

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Лесно да се Свитка & Носат ГОЛЕМИНА : 72"L x 24"W x 1.5 mm" Дебела.Јога мат може да се свитка до лесно, што го прави идеален за патување јога мат.Тоа е мала тежина и доаѓа со БЕСПЛАТНИ Носат на Рака донесување на оваа подлога совршен придружник за патување!.Еко-Пријателски Материјал - Велур површината е мека и удобна и имаат подобри перформанси во однос на солза отпорни, Нанотехношка текстилни може да се lsolation и влага отстранување.Печатени моделот е направен со напредна технологија на печатење, без грижи да бледнее и да се обезбеди светли бои.Сите Намена и Употреба - Тоа е совршено погодна за Јога, Пилатес или други копнени вежба рутини.Исто така одлична за градинарство, бебе бања време, домаќинството, вежби и јога, кампување, спортски настани, домашната инсталација и поправка и автоматско поправање.Машина Перат - Направен од висок квалитет на влага отпорни природна гума, Фитнес мат е доволно здрав, .Рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од несакани нечистотија.Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.Продавачот Service Guarantee - Ако имате било какви прашања или ги исполнуваат било проблеми со квалитетот, добредојдени да не контактирате .Ние ќе ви понудиме задоволни шопинг искуство.КУПИ СО ДОВЕРБА!.Големина : 72 x 24 Инчен,големината е погоден за повеќето луѓе да се направи јога и Пилатес Не се лизга : Може да го апсорбира пот брзо.Не се лизга, газирани и густи дизајн, најдобро за вашата работа надвор.Блок студ и влага од земјата.Лесен-за-Чистење : Издржливи и долготрајни материјал.Брзо се чисти со сапуница вода или разреден бел оцет, со сува крпа.Лесно здрав и мала тежина : Јога Мат со Носење на Рака и јога мат е лесен доволно за да се носат во теретана или каде што сакате со вклучени носи на рака.Совршен Подарок : Ова јога мат е најчесто нежна подарок за вас пријатели, семејства и на себе во наредните нова година.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста