• Новак
Yasalu Светкавиот Sequin Мрежа Лице Màsk Возрасни Обновливи Устата Крпа Сјајот Bandana Bling Шупливи Надвор Face_Mask Божиќ Партија (Портокал)

Yasalu Светкавиот Sequin Мрежа Лице Màsk Возрасни Обновливи Устата Крпа Сјајот Bandana Bling Шупливи Надвор Face_Mask Божиќ

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Моден Дизајн】Светкавиот Sequin Мрежа Лице Màsk Унисекс Жените и Mens.Шупливи надвор Дизајн. 【Мулти-цел на Производот】На кристал покривање е поврзан со блескавата rhinestones во мрежа структура, дише,удобно и модерно да се носат.И тоа може да се користи со заштитна опрема. 【Перат & Обновливи】Модерен и Елегантен, погоден за секоја прилика.Деликатна дизајнер чипка е слоевит над двојно слоеви од памук полиестер ткаенини што се меки и дише. 【Една Големина Одговара на Повеќето】увото циклуси на овој rhinestones мрежа màsk е еластичен и прилагодлив, лесно да се носат и падне, исклучително лесен, дише и обезбедување на удобност.Една големина одговара на сите лица. 【Широка Примена】Bling face_màsk за жените да се координира со свадбена облека, бикини, фустани, gown, пливачки костуми и така натаму.Тоа може да се користи во фестивали, carnivals, danceparties, ноќни клубови, партии, модни ревии, плажи, секојдневниот живот и кои било други специјални прилики.Светкавиот Sequin Мрежа Лице Màsk Возрасни Обновливи Устата се Соочуваат со Крпа Сјајот Bandana Bling Шупливи Надвор Face_Mask Божиќ Party Description : Најдобро за партија.Windproof, Сончање.Тоа е најдобриот подарок за вас и вашиот партнер и пријатели.Брзо сушење, дише, удобно и мека, Шупливи-out.Погоден за мажи и жени!Биде убав момче и кул девојка!Материјал : Polyester Occasion : било occasion Season : Четири Seasons Applicable : мажите и жените на било age Package се Вклучени : 1 PC Mäsks за Жените и Мажите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста