• Новак
Мраз Кралот V27WA, Бела EPDM Гума Авто-Стап Weatherseal Лента, Г-Дел, 9/16 W, 5/16, Т, 10 ft L, 1

Мраз Кралот V27WA, Бела EPDM Гума Авто-Стап Weatherseal Лента, Г-Дел, 9/16 W, 5/16, Т, 10 ft L, 1

Оценка на стоката:
DEN 189.12

Достапност
Производот е достапен

Висока компресија производ - пролет врати во форма некогаш по долго изложување на subfreezing услови.Тоа не ќе се зацврстуваат, пукнатина или замрзнување дури и во 40 под нулата.Може да се применат за да се внатрешни или надворешни површини.Исполнува нерегуларни и широк празнини.Одговара на широк празнини.Долготрајни.Нема да попуштат или замрзнување.Го задржува форма по замрзнување.Одговара на еден просечен прозорец или врата.Одговара на широк празнини.Долготрајни.Нема да попуштат или замрзнување.Го задржува форма по замрзнување.Одговара на еден просечен прозорец или врата.Стил : D : D-Дел, 9/16" W, 5/16", Т, 10 ft Л, Бела боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста