• Новак
Макси 14179 Ацетат Крпа Гума селотејп, 10.4 мили Дебели, 36 yds Должина, 1-1/2 Ширина, Црна

Макси 14179 Ацетат Крпа Гума селотејп, 10.4 мили Дебели, 36 yds Должина, 1-1/2 Ширина, Црна

Оценка на стоката:
DEN 441.84

Достапност
Производот е достапен

7.2 Мили ацетат крпа, обложени со високи перформанси thermosetting гума лепило.На оваа лента се користи за серпентина покрие завиткување и жица harnesses.Одлична conformability и е лесно рака раскинат.Одлична апсорпција на смола и лакови. 270 степени F температура отпор.Макси ацетат крпа гума селотејп. 7.2 Мили ацетат крпа, обложени со високи перформанси thermosetting гума лепило.На оваа лента се користи за серпентина покрие завиткување и жица harnesses.Одлична conformability и е лесно рака раскинат.Одлична апсорпција на смола и лакови. 270 степени F температура отпор. 10.4 унци по инч лепливоста.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста