• Новак
AllCustom4U Берачи на Овошје Фарма Градина Пред Табличка Покрие Новина Смешно Хумор Авто Автомобил Ознака Знак Суета Подарок 4 Дупки (12 X 6 инчи)

AllCustom4U Берачи на Овошје Фарма Градина Пред Табличка Покрие Новина Смешно Хумор Авто Автомобил Ознака Знак Суета Подарок

Оценка на стоката:
DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

Димензија : Официјално лиценцирани 12" x 6" (НАС стандардна големина).Направени од премиум алуминиум за издржливост и сила со 4 пред-drilled дупки за лесна инсталација (Завртка Капи се вклучени).Плочата е голем сувенир декоратор парче.Исто како моќен магнет заковки внимание.Декорација на вашето возило, со стил.Најбрз и најлесен начин за да додадете личност да се пред-цел.Нашите табличка покрие, исто така, го прави добар подарок за декорација на ѕидот, гаража, спална соба, и др.Или тоа може да биде одличен подарок за секој.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста