• Новак
5 in1 Dermabrasion Кожата Уред со LED Маска за Лице за Нега на Кожата

5 in1 Dermabrasion Кожата Уред со LED Маска за Лице за Нега на Кожата

Оценка на стоката:
DEN 1176.00

Достапност
Производот е достапен

Супер-уред за ладење, стабилни перформанси, поголема сигурност фактор.Тоа се регулираат различните делови на третманот, кожата на различни возрасти.High-tech третман техники, работата е повеќе точни, едноставен.Спецификација : Материјал : ABSColor : Како Слики Show Input : AC 100-240 V 0.3 AMachine големина : 275*325*238mm Frequency : 50/60 Hz Power : 20 WPacking Листа : 1 x Главниот Machine1 x Моќ Cord2 x Pen2 x Handle1x L-e-d јзо-тон маска со 7 c-olo-рс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста