• Новак
WAOAW Спиење Маска за Жени Мажи , Око Маска за Спиење на 3D Светлина Блокирање маска за очи(Црна)

WAOAW Спиење Маска за Жени Мажи , Око Маска за Спиење на 3D Светлина Блокирање маска за очи(Црна)

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

3 D contoured спиење маска, со врвен светлина блокирање и нежни контури, можете да спијат во темнината во секое време.WAOAW око маска за спиење е комбинација на голема површина и вдлабнати очи шуплини нуди поширок око простор за вашиот eyelids.На прилагодливи ремени за око маска за спиење се пошироко и еластична, ќе не фати вашата коса.Спиење маска, со дише капак и нежни контури, која се чувствува прекрасно мека и мазна на вашата кожа.Дополнителни прилози : збир на earplugs и 1 патна торбичка.Идеален придружник за на вашиот патувања, медитација, Јога, чекалницата дреме, несоница и др.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста