• Новак
Свила Сатен Спиење Око Маски со Имитира Свила Око Печ Крпа Торба Headband Коса Прстен 4 КОМПЈУТЕРИ, Супер Мазна, Мека гума за џвакање маска за очи Свадба Деверуша Подаро?

Свила Сатен Спиење Око Маски со Имитира Свила Око Печ Крпа Торба Headband Коса Прстен 4 КОМПЈУТЕРИ, Супер Мазна, Мека гума

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Високо-квалитетни Материјали : Го имитира свила ткаенини имаат релативно ниска стапка на апсорпција за козметика и навлажнувачки креми, која може да се задржи на кожата се чисти за подолго време и ја чува кожата во добра состојба.Длабок Сон : Сатен спиење маски природно го блокираат светлината.Спиење во целосна темнина ќе се зголеми спиење мелатонин нивоа и да се подобри чувство на спокојство за време на спиењето.Таписерии и Практична настава : исклучителна и практични headband во комбинација со свила ткаенини не му наштети на косата и кожата.На крпа торба е погодно за да се носат овие око маски за бизнис патувања.Лесно да се Мијат : По натопување во чиста вода, нежно тријте со мала количина на детергент или туш гел, брзо исплакнете со вода, и изберете сончев ден, за да целосно да се исуши.Уникатен збир комбинација На : сатен око маски не се само опремен со earplugs но, исто така доаѓа со сатен патна торба и еластична коса врски јаже за слободни.Ова е практичен и убав подарок.Боја : I.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста