• Новак
MOSSTYUS Смешно Кадифен Спиење Маска Око Маска маска за очи Око Сенка Покритие за Жени, Деца Девојки Патување Спиење, Fox

MOSSTYUS Смешно Кадифен Спиење Маска Око Маска маска за очи Око Сенка Покритие за Жени, Деца Девојки Патување Спиење, Fox

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : симпатична животно спиење маски се направени од мека кадифен + еластична свила бенд, удобен за носење и лесно да се чисти.Прекрасен дизајн : Усвојување на модерен и убава цртан филм животното елен&фокс дизајн, ви донесе различен визуелното искуство, а исто така популарен за извршување & костим шоу, соученик партии, девојки страни, итн.Димензија : Elk за 7.48 X 3.15 инчен, фокс за 7.28 X 3.15 инч.Една големина одговара на повеќето жени, деца, еластичен назад главата бенд за совршен фитинг, ефикасно блокирање на светлина, но не и burdening.И тоа е лесно да се стави на& нема да падне додека спие.Повод : Погоден за патување, попладне дремење, воз, земете лет, медитација и смена на работа.Ова ќе ви овозможи да уживате во голема спиење насекаде и во секое време!.Добар подарок : Со најжешките и cutest елементи, животински фокс и elk дизајн, го прави овој спиење маска, одличен подарок за девојки и жени на Божиќ Божиќ ноќ на Вештерките денот на Благодарноста Денот на Вљубените Велигден практични Роденден подароци.Направи ги чувство бидат сакани како тие ја добиете вашата внимателен подароци и грижа.Боја : Розова Фокс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста