• Новак
Спиење Око Маска за Мажи Жени Ноќен Сон |Свила Спиење Око Маска Маски,Мека маска за очи Око Маска,Прилагодлив Рака Око Маска за Патување, Нап, Јога, Медитација(6 Бои С?

Спиење Око Маска за Мажи Жени Ноќен Сон |Свила Спиење Око Маска Маски,Мека маска за очи Око Маска,Прилагодлив Рака Око

Оценка на стоката:
DEN 143.76

Достапност
Производот е достапен

[100% засенчување] : ергономски облик дизајн во согласност со ергономија може да го подобри светлина отпор од страна на 99.99% и се реализира целосна темнина.Овој сон засенчување покрие вклучува спиење маска, еден пар на earplugs, а крпа торба, итн.Овој спиење око маска може да се користи удобно со earplugs или дури и со CPAP маски.Тоа е лесна и воздушеста.Кога ќе си спие, тешко може да се чувствуваат она што сте облечени.(Боја случаен доделување). (3 D дизајн) : нашите мажите и жените засенчување спиење маска простори се пошироко и подлабоко од обична concealer.Овој вид на свила очила погоден за мажите и жените сон е погоден за било која висина на носот.Нема притисок за очите, не eyelids / око шминка, можете да трепка по волја да одржи совршена шминка.Можете да уживате во непрекинато, длабоко, мирен сон.(Боја случаен доделување). [целосна mode] : Оваа мажите и жените спијат очила се во мека текстура, со висока еластичност, лесно да се прилагоди, и не малку коса.Ова е свила спиење филм за жени / Мажи / деца.Овој вид на око маска е направен од високо-квалитет влакна ткаенини, и на чаршаф и перница никогаш нема да бидат обоени.Ова платно торба со пливање earplugs може да ги задоволи потребите на еден или двајца пријатели кампување или сончање на плажа.Светлината и дише материјал и мазни ткаенини може да ја ослободи притисокот на твоето лице и да ви помогне да заспие брзо.Ова око маска е погодна за дремка, патување, промена, медитација, јога, кампување, авион, хотелот.Совршен за патување додатоци се елиминира заморот и подобрување на спиење квалитет.Бесплатни луксузен патнички торби и earplugs се исто така големи подароци за семејството, пријателите, shift и ноќни смени работници кои треба длабоко, непрекинат сон и се будам обнови.(Боја случаен доделување). 【УБАВИ и УДОБНИ】Екстра дебели обвивка, Светли, шарени,6 colurs Случаен испорака【ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА】На свила спиење маска, се вклопуваат добро без разлика што е големината на вашата глава.Одговара за мажи, жени & деца.【ЕФЕКТИВНИ】Оваа свила спиење маска, зема плетење процес изработени од свила,тоа е неверојатно удобно да спијат во.【ДОСТА ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈНИРАН】Оваа свила спиење маска, ја задржува светлината од многу добро, дури и покрај тоа што не е црна боја.【Совршен Подароци 】мили мои, пријатели, родители, ќерка, пријателка, Божиќ,свети valetine, роденден, денот на мајката, нова година, денот на Благодарноста итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста