• Новак
Lroveb Мачка Очи На Маскара Водоотпорен Брзо Сува Трепките Сладострасна Волумен, Интензивна Должина, Feathery Мека Целосна Трепките, Не Flaking, Не Smudging, Не Clumping Око Трепките (

Lroveb Мачка Очи На Маскара Водоотпорен Брзо Сува Трепките Сладострасна Волумен, Интензивна Должина, Feathery Мека Целосна

Оценка на стоката:
DEN 219.60

Достапност
Производот е достапен

【Блага ; Не-алергиски】Свила маскара влакна направени од природни благи состојки многу е удобен и сигурен, погоден за вашата секојдневна употреба, и не е лесно да се биде алергични, безбедно да се користи, и безбеден и пријателски да се чувствителни очи и wearers.Лесно е да се користи, и тоа е една мала еден.Тоа нема да биде smudged или агломерирани кога се изложени на вода, и тоа ќе го задржи првичната виткање држава.Тоа не се премногу време.Ние, исто така, нудат 24-часовен онлајн услуга за клиентите.Било какви проблеми со овој сина перика, ние обезбеди Враќање и Замена. 4 чекори за да се четка од интензивна електрични очите 1.Тоа е најдобар избор како подарок за вашата мајка, жена, девојки на роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, или други фестивали. Четка overlappingly да се зголеми ефектот 4.Карактеристики: 【Веднаш Дебел ; Долги трепки】4 D Свила Влакна Eyelash Маскара, силна црна боја, брзо филм формирање, веднаш може да се создаде густи и долги трепки, зголемување твоите очи, и да се направи вашите очи повеќе шармантна и завиткан. За долниот трепките, застане на четка и четка и назад во 90 степени нормално на трепките Нето содржина : 10ml Големина:Како што е прикажано на слика Incluir:1 x Маскара. 【 Не-caking】функција ви овозможува да не влијае на составот на вашите трепки кога врне или пливање. 【Лесно Да се Примени ; Лесно Да се Отстрани】Влакна маскара лесно може да се применува во рок од неколку минути, а исто така може да биде лесно да се отстрани.Тоа е добар избор за девојки кои сакаат вода забава. · 【Услуги】 : Ние сме посветени на обезбедување на сите клиенти со високо квалитетни производи и 100% задоволително шопинг искуство. Преземе соодветна количина на крем и четка од базата на трепките на базата на трепките во ""Z"" облик 3. 【Природни ; Трае во текот на целиот Ден】доказ маскара по апликација се како природните трепките, многу природно, и може да трае цел ден, многу долго-траен, дури и ако сте зафатени, се случува надвор, не мора да се грижите за тоа лупено off. 【 Не-caking】функција ви овозможува да не влијае на составот на вашите трепки кога врне или пливање.Лесно е да се користи, и тоа е една мала еден.Препорачливо е да користите шминка смена или чистење 【Совршен Подарок】Убаво дизајниран, најдобар маскара за вашиот трепките.Тоа е добар избор за девојки кои сакаат вода забава.Тоа нема да биде smudged или агломерирани кога се изложени на вода, и тоа ќе го задржи првичната виткање држава. 【Природни ; Трае во текот на целиот Ден】доказ маскара по апликација се како природните трепките, многу природно, и може да трае цел ден, многу долго-траен, дури и ако сте зафатени, се случува надвор, не мора да се грижите за тоа лупено off.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста