• Новак
Glarks 61Pcs Црна M6 Алуминиум Браник Фендер за Миење CNC Завршувањето Миење на Моторот Bay се Облекуваат Fastener со Нерѓосувачки Челик Завртки и Јаглероден Челик Занитвам Оре?

Glarks 61Pcs Црна M6 Алуминиум Браник Фендер за Миење CNC Завршувањето Миење на Моторот Bay се Облекуваат Fastener со Нерѓосувачки

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Пакетот Вклучува】Glarks 61 Pcs Фендер Подлошки Сет вклучува 20pcs црни алуминиумски браник фендер подлошки, 20pcs нерѓосувачки челик завртки, 20pcs јаглероден челик занитвам ореви, 1pc внатрешна хексагонални клуч. 61pcs предмети се добро поставени во пластична кутија за лесен за складирање и за носење. 【Објект Големини】 Браник фендер подлошки големина : M6*20mm; боја : црна.Нерѓосувачки челик завртки : M6*20mm.Јаглероден челик занитвам ореви : M6*20mm.Внатрешниот хексагонални клуч : M4. 【Квалитет на Фендер Подлошки】На фендер подлошки се направени од високо-квалитет лесни CNC палка алуминиум, и се добро елоксирани за подобра завршница и издржливост.Светла црниот може да го подобри outlook на вашиот мотор bay надворешност, и тоа е полесно да се најде шарени фендер подлошки кога инсталирате или dismounting. 【Трајни Квалитет】Нерѓосувачки челик направи рамна глава хексадецимален M6 завртки можат ефикасно да се спротивстави на корозија и киселина, силен и издржлив.Премиум квалитет гарантира подобра стабилност и подолг живот.Занитвам ореви се направени од јаглероден челик со цинк позлатен површината, која обезбедува подобра сила и издржливост. 【Широка Примена】Овие подлошки и завртки се погодни за автомобилски fenders, браници, фарови, багажникот, табличка рамка, и никаде на друго место тие се вклопуваат.Боја : Црна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста