• Новак
X-DREE M5x16mm Нерѓосувачки Челик trus_s Филипс Глава на Машина Завртки 25pcs(M5x16mm Acero Inoxidable Решетка Филипс Глава на Машина Завртки 25 unids

X-DREE M5x16mm Нерѓосувачки Челик trus_s Филипс Глава на Машина Завртки 25pcs(M5x16mm Acero Inoxidable Решетка Филипс Глава

Оценка на стоката:
DEN 251.76

Достапност
Производот е достапен

Име на производ : trus_s Главата Филипс Завртки; Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 85g.Пакет Содржина : 25pcs x trus_s Главата Филипс Завртки; Главна Боја : Сребро Тон; Конец Големина : M5x16mm/0.2"x0.63"(D*L).Батеријата се Вклучени : Не, Главата Стил : trus_s Главата; Диск Тип : Филипс.Fastener Тип : Машина Завртки; Конец Теренот : 0.8 mm(Tipo де sujetador : Tornillo де máquina; Пасо де rosca : 0.8 mm.Вкупна Должина : 19mm/0.75"; Главата Големина : 11x3mm/0.43"x0.12"(D*H)(Longitud вкупно : 19mm / 0.75' '; Tamaño де ла cabeza : 11x3mm / 0.43' 'x0.12' '(D * H).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста