• Новак
GYETAGCV Завртка 10/50 M2M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик GB819 Крстот Countersunk Flat Head Завртка Завртки Должина 3-100mm Никел Галвански Елемент (Должина : 45mm, Големина : М8 1

GYETAGCV Завртка 10/50 M2M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик GB819 Крстот Countersunk Flat Head

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.На завртката е направен од 304 од не ' рѓосувачки челик, кои карактеристики е сила и нуди добра отпорност во лоша средина како висока температура, ладно време, и висока влажност области.Нерѓосувачки челик со супериорен ' рѓа отпорни се обезбеди долготрајни резултати,отпор, трајни, добра цврстина.Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Широко се користи во домот, кујна, електроника, комуникација и сл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста