• Новак
M5-0.8X35 Метрички Pozi Тип-Z Пан Машина Завртка ISO 7045 Целосна Тема A4 Нерѓосувачки Челик (Пакет Количина 1,500) П.Н.Е.-MI535MZPA4 од Korpek

M5-0.8X35 Метрички Pozi Тип-Z Пан Машина Завртка ISO 7045 Целосна Тема A4 Нерѓосувачки Челик (Пакет Количина 1,500) П.Н.Е.-MI535MZPA4

Оценка на стоката:
DEN 1492.80

Достапност
Производот е достапен

Машина завртки форма на прицврстување супериорен во сила да распоредени тема завртки.Метрички завртки се тип речиси исклучиво се користи во предмети изработени во Европа.Челик : Класа 4.8 машина завртки ќе се направени од јаглероден челик, делумно или целосно annealed, како што се бара, што е во согласност со следниве хемиски состав Јаглерод : 0.55% максимум; Фосфор : 0.05% максимум; Сулфур : 0.06% максимум.Rockwell Б 71 - 99.5. Нерѓосувачки : А2 А4 Нерѓосувачки.СЛИКИТЕ СЕ НА ПРЕТСТАВНИК НА ОБЈЕКТОТ, НО НЕ НА ВИСТИНСКИОТ ОБЈЕКТ.Производ димензии, заврши, раководител ознаки, нишка должина, печат форма или фалсификување форма, итн., може да се разликуваат од тие на сликата.Производите се гарантира да се исполнат спецификациите на кои тие се произведени.Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.Машина завртки форма на прицврстување супериорен во сила да распоредени тема завртки.Метрички завртки се тип речиси исклучиво се користи во предмети изработени во Европа.Челик : Класа 4.8 машина завртки ќе се направени од јаглероден челик, делумно или целосно annealed, како што се бара, што е во согласност со следниве хемиски состав Јаглерод : 0.55% максимум; Фосфор : 0.05% максимум; Сулфур : 0.06% максимум.Rockwell Б 71 - 99.5. Нерѓосувачки : А2 А4 Нерѓосувачки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста