• Новак
DANSHILONG М2.53-60MM Завртки 50/20/10pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик 304 М2.5 Коло Пан Главата Микро Машина Завртка Боја : 9mm (50PCS многу), Големина : М2.5

DANSHILONG М2.53-60MM Завртки 50/20/10pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик 304 М2.5 Коло Пан Главата Микро Машина Завртка Боја

Оценка на стоката:
DEN 295.68

Достапност
Производот е достапен

Резерви : Електрични.Завртка Тип : Машина Завртки.Количина : 50/20/10 компјутери многу.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304. Тема големина : М2.5. Глава Стил : Pan Material : Нерѓосувачки Steel Quantity : 50/20/10 компјутери на lot Material : Нерѓосувачки Челик 304 Thread големина : М2.5 If имате какви било прашања или проблеми по купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста