• Новак
X-DREE M5x40mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Torx Безбедност Подесувате Доказ Завртки 10pcs(M5x40mm 304 Acero Inoxidable Cabeza де Botón Torx Tornillos de Seguridad на Prueba де Manipulación 10 unids

X-DREE M5x40mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Torx Безбедност Подесувате Доказ Завртки 10pcs(M5x40mm 304

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Вкупна Големина : 42.5 mm x 9mm/1.7" x 0.35"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Копчето Главата Torx Завртка.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 57g.Пакет Содржина : 10pcs Копчето x Главата Torx Завртки; Torx Главата Тип : T25. Главната Боја : Сребро Тон; Конец Големина : M5 x 40mm/0.2" x 1.6"(Кол*L)(Боја на директорот : tono plateado; Tamaño rosca de : M5 x 40mm / 0.2' 'x 1.6' '(Кол * L).Тема на Теренот : 0.8 mm(Пасо де rosca : 0.8 mm.M5x40mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Torx Безбедност Подесувате Доказ Завртки 10pcs Tamper Доказ за Безбедност Torx Машина Завртки.Посебни драјвери се бара за инсталација и отстранување на Security сврзувачки елементи.Овие сврзувачки елементи се направени од високо отпорни на корозија на 304 нерѓосувачки челик што ги прави и двете подесувате и временските отпорни.Анти Кражба Машина Завртки се обезбеди повисоко ниво на безбедност за вас со своите вози дизајн, кој го спречува отстранување со нормален завртка возачи.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.00 Description во Spanish M5x40mm 304 Acero Inoxidable Cabeza де Botón Torx Tornillos de Seguridad на Prueba де Manipulación 10 unids Tamaño вкупно : 42.5 mm x 9mm / 1.7' 'x 0.35' '(L * Главата.Кол); Nombre del producto : Tornillo Torx де cabeza де botón Material : acero inoxidable 304; peso : 57 g Contenido del paquete : 10pcs x Tornillo Torx де cabeza де botón; Tipo де cabeza де Torx : T25 Color директорот : tono plateado; Tamaño rosca de : M5 x 40mm / 0.2' 'x 1.6' '(Кол * L)Пасо де rosca : 0.8 mm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста