• Новак
X-DREE Замена Дел Сребрен Тон Магнет Рамен Филипс Крстот Вдлабнати Пан Главата на Завртката Гром 3m_m x 6m_m 50Pcs(Parte de repuesto Tono plateado Imán plano Филипс en круз Sartén empotrado Tornillo де в

X-DREE Замена Дел Сребрен Тон Магнет Рамен Филипс Крстот Вдлабнати Пан Главата на Завртката Гром 3m_m x 6m_m 50Pcs(Parte

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Име На Производ : Крстот Вдлабнати Пан Главата На Завртката;Дизајн : Филипс Главата.Навој Дијаметар : 3m_m/0.12";Конец Должина : 5m_m/0.2".Вкупната Големина : 6 x 5m_m/0.24" x 0.2" (L*Макс.Г);Материјал : Метал, Магнет.Боја : Сребро Тон;Тежина : 15g(Боја : Tono plateado; Peso : 15g.Пакет Содржина : 50(±2%)Компјутери x Крстот Вдлабнати Пан Главата Завртка(Contenido del paquete : 50 (± 2%) Компјутери x Tornillo де cabeza hueca transversal.Замена на Дел Сребрен Тон Магнет Рамен Филипс Крстот Вдлабнати Пан Главата на Завртката Гром 3m_m x 6m_m 50 Pcs Designed со магнет Филипс главата и Крстот Вдлабнати Пан Главата тип.Опис на Spanish Parte де repuesto Tono plateado Imán plano Филипс en круз Sartén empotrado Tornillo де cabeza Tornillo 3мм x 6mm 50 Pcs Nombre del producto : Tornillo де cabeza cruzada empotrada; Diseño : Cabeza Phillips Diámetro де ла rosca : 3 mm / 0.12' '; Longitud де ла rosca : 5 mm / 0.2' 'Tamaño вкупно : 6 х 5 mm / 0.24' 'x 0.2' '(L * Макс.Г); Материјал : Метал, Imán Color : Tono plateado; Peso : 15g Contenido del paquete : 50 (± 2%) Компјутери x Tornillo де cabeza hueca transversal.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста