• Новак
Машина Завртка Actuator 500 lb 3 во TVL

Машина Завртка Actuator 500 lb 3 во TVL

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Цена За : Секоја Max.HP : 1/3 Полно Оптоварување на Моторот (Во.-Lbs.) : 13 Монтажа Тип : Base/Завршна Плоча Кревање Завртка Кол. (Во.) : 1/2 се Врти на Црв за 1 Во.Да Се Подигне : 20 Ефикасност Оценка : 30.6% Cid : 5 : 1 Номинална Оптоварување (Lb.) : 500 Објект : Машинско Завртка Actuator Крај : Елоксирани Домување Материјал : Алуминиум Патување (Во.) : 3 Земјата на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Машина Завртка Actuator, Отценети Оптоварување 500 Lb, Укинување на Завртка Кол Во 1/2, Патуваат 3 Во 20 Врти На Црв за 1 Во Подигне, Полно Оптоварување на Моторот 13-Lbs, Max HP 1/3, Ефикасност Оценка 30.6%, Cid 5 : 1, База/завршна Плоча Монтажа Тип'.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста