• Новак
Matteo е Коктел Миксови - Праска Bellini - Вкусна Коктел Миксери, Премија Шанкер Стил Коктели, 2Count

Matteo е Коктел Миксови - Праска Bellini - Вкусна Коктел Миксери, Премија Шанкер Стил Коктели, 2Count

Оценка на стоката:
DEN 575.76

Достапност
Производот е достапен

Шанкер инспириран : Matteo е коктел миксер е шанкер направена и инспирација за вкусна освежителен пијалок.Коктел сирупи : вашиот коктели надгради..Вашиот коктели никогаш нема да го пробаат Овој добро!Само додадете мешавина во Matteo е да се добие вкусна шанкер инспириран пијалаци.Партијата Време : Уживајте во нашиот вкусна коктел со вкус меша со вашите пријатели и семејството за освежување шеќер слободни коктел пијалок полн со вкус.Различни Пакет : обидете се сите наши Matteo е коктел сируп сорти денес, вклучувајќи ја и нашата познатиот Mojito, маргарита, Пина Colada, јагода Daiquiri и праска Bellini вкусови.Надградба на вашиот коктели, дома.Супериорен коктели : надградба на вашиот коктел искуство со нашите направена од праска Bellini микс, полн со вкус, одлично за партии.Големина : 2 Count (Пакување од 1).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста