• Новак
Туѓо Storehouse Високо-Одделение за Мажи Шамија Зима Топлина Шамија Долго Tassels Марами се Згусне Пригушувач К

Туѓо Storehouse Високо-Одделение за Мажи Шамија Зима Топлина Шамија Долго Tassels Марами се Згусне Пригушувач К

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Големина : 180 X 30 CM / 70.9" X 11,8".Лесно да се совпаѓаат со различни outerwear и прилагодени за двете неформални и формални носат.Убави бои, Облека за временските услови во стил.Лесно се грижи производ, рака или со машина перат.Направени од Кашмир помеша ткаенина, супер меки И удобни.Бродови од Хонг Конг.Тоа е супер лесно да се совпаѓаат со облека и одговара за сите намена од чисто формално да се носат.Тоа не е само мора да се има на мажите или на жените марами, но, исто така, го прави голем одмор подарок за вашите пријатели и најблиски.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста