• Новак
5 КОМПЈУТЕРИ Елемент Коцка Поставите 10мм Густина Коцки До 99.99% Чист,Железо,Бакар,Алуминиум,Цинк,Хром Метал Коцки

5 КОМПЈУТЕРИ Елемент Коцка Поставите 10мм Густина Коцки До 99.99% Чист,Железо,Бакар,Алуминиум,Цинк,Хром Метал Коцки

Оценка на стоката:
DEN 576.00

Достапност
Производот е достапен

Елемент Коцки поставени вклучува : Јаглерод Метал Коцки 1.79 g C≥99.9%,Молибден Метал Коцки 10.515 g Mo≥99.93% ,Калај Метал Коцки 7.3 g Sn 9999%,Bismuthh Метал Коцки 9.8 г Bi9999% ,Никел 10mm8.64g Ni≥99.5% ,Титаниум 4.57 g Ti≥99.5%.Метал Коцки Големина : 10мм, +/-0.05 mm.висока чистота, до 99.99% (Не легури),Добро за елемент колекции и екранот.СОВРШЕН за Училници, Канцеларии, Ко-работни Простори, Наука Одделенија, и Дома Училишта.Основното Коцка се Спакувани во Вакуум Торба.Ве молиме Чувајте го Сув Aer Отворање.КРАЈНАТА одмор подарок, секој ќе сакате еден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста