• Новак
Нил deGrasse Тајсон го Цитирам Не Физика Смешно T-shirt

Нил deGrasse Тајсон го Цитирам Не Физика Смешно T-shirt

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина за миење со ладна како бои, сува ниска топлина.Службен Лиценцирани Љубител На Уметноста.Дизајниран од страна на GSM Студио.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Нил de Grasse Тајсон вети дека ќе се придонесе делови на приходите тој ја добива од продажбата на оваа точка да не-за-профит организации кои им служат на науката писменост во сад и во целиот свет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста