• Новак
Женска Црна и Бела Шарени Кошула Секојдневен Crewneck Долг Ракав Pullover Мода Шарени Плетени Есен Џемпери Блузи

Женска Црна и Бела Шарени Кошула Секојдневен Crewneck Долг Ракав Pullover Мода Шарени Плетени Есен Џемпери Блузи

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

91" Ракав : 47cm/18.18" Ракав : 44cm/17.работа симпатична падне џемпери за жените женска бела turtleneck џемпери за тинејџерите девојки волна cardigan џемпер за жените preppy облека на жените плус големина ponchos за жените сплит пред чипка долг ракав џемпер симпатична блузи за тинејџерски девојки поврзана маскирани јакна преголеми џемпер ќебе црн џемпер жени маскирани суичери за жените се потсмеваат turtleneck argyle вест женска мода обичните жени лето џемпер жените црн џемпер светло сина v деколте, жените долг џемпер ropa секси став mujer виножито кошули за. : Медиум НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 134cm/52.62" Големина : Големи НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 138cm/54.секси кошули за жените буци џемпер канцеларија џемпери за жените џемпер здолниште за жените црвено crewneck sweatshirt жените злато кејп за жените работат тимови capelets за жените џемпер облека за жени долг ракав женска долг ракав туника женска sweatshirt бабата џемпери гроздобер естетски mockneck снег бел фустан за жените рѓа боја џемпер за жени надвор рамо блузи, за жени жени вратот потоплите жените џемпер заврши ponchos за жените да падне облека за жени, плус големина cardigans за жените.✿Одговараат за секојдневна, плажа, забава, одмор, одмор, патување, streetwear, или било кои други прилики ќе like Size Прашање : П:јас обично се носат големина Медиум и јас сум малку се грижите за szie, која големина, треба цел?На:ние сме Азија Големина,се кандидира помала од НАС големина,па јас ќе ви препорачуваме да изберете една големина или две големина поголема отколку што вообичаено големина , тоа ќе биде се повеќе се релаксираат и удобно.41" Големина : Големи | Боја : Црвена Промоции може да варира во зависност од големината/боја. Добредојдовте На Wirziis Продавница(◕ᴗ◕✿)Wirziis е посветена на обезбедување на високо квалитетна женска облека.Царинење На Продажба, Купување На 2 Спаси 8% Купуваат 5 Се 1 Слободни.Големина на Табела : Големина : Мали НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 130cm/51.✿Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР Блузи, за жени✿Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашето секојдневно носење.за жените плус големина shawls и обвива женска палто зимски јакни блејзери за жените црвената туника џемпер за жените екстра долг џемпер женска зима мода fuzzy sherpa џемпер одземени jumpsuit за жените срце се облекуваат жените заврши јакна памук блејзери за жените нова година блузи, за жени падне блузи, за жени бела pullover џемпер облека, долги фустани со цепнатинки црна женска turtleneck долг ракав исклучување рамо џемпер божиќ џемпери за жените дуксери долг ракав божиќ облечи висока ниска.33" Ракав : 46cm/18.✿Повод : Случајни, Партија, Ноќта,Датира, Клуб, Свадба, Одмор и Секојдневниот Живот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста