• Новак
Fheaven Зимски Палта за Жените, Маскирани Parkas Јакна Faux Крзно Надолу Јакни Quilted Згусне Паркови со Џебови

Fheaven Зимски Палта за Жените, Маскирани Parkas Јакна Faux Крзно Надолу Јакни Quilted Згусне Паркови со Џебови

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

70"-Sleeve : 66cm/25.Големина на Табелата, Големина : S-НИ Големина : 4-велика БРИТАНИЈА Големина : 8-ЕУ Големина : 32-Биста : 104cm/40.Рака Мие Само.10" Големина : XXL-НИ Големина : 12-велика БРИТАНИЈА Големина : 18-ЕУ, Големина : 40-Биста : 124cm/48.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна облечен 2.Ако ви се допаѓа лабава стил, ве Молиме цел еден големина поголем од вообичаениот големина.98"Должина : 81cm/31.76"-Рамо : 49cm/19.Со Собраа Ракави за да се Задржи Студено Надвор.Прилики : Лесно за да се спарите со фармерки, џемпери и чизми. моден дизајн се направи повеќе привлечна 3.Спојници : Висока густина, Водоотпорен и Windproof Материјал.88"-Рамо : 43cm/16.79"-Рамо : 47.93"-Sleeve : 63cm/24.38"Должина : 82cm/32.20"Должина : 79cm/31.Оваа Зима Надолу Палта Parkas Имаат Одлични Топло-одржување на Перформанси.02"Должина : 76cm/29.11"-Sleeve : 65cm/25.91"-Рамо : 41.52"-Sleeve : 64cm/25.Напомена : ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата сликата пред да нарачате.80"Должина : 78cm/30.Голема зима паркови јакна е погодна за секојдневен, патување, скијање, планинарење или активности на отворено во зима.Жените Zip До Јакна со Аспиратор Drawstring Жените Зима Маскирани Грб Водоотпорен и Топло, Долго Puffer Јакна Паркови Жените Зима Плус Големина Водоотпорен Згусне Puffer Грб со Faux крзно Худ Жените Зима се Згусне Руно Јакна Крзно Маскирани Паркови Грб на Жените Водоотпорен Ски Јакна Windproof Зима Снег Грб Планина Аикидо Јакни Отворено Руно Паркови се Згусне Puffer Јакна Топло Руно Наредени Паркови со Крзно Худ.Совршен Натпревар со вашите омилени панталони,leggings, црна , тексас фармерки, итн 4.85"-Рамо : 44.92" Големина : M-НИ Големина : 6-велика БРИТАНИЈА Големина : 12-ЕУ, Големина : 34-Биста : 109cm/42.82"-Рамо : 46cm/18.94"-Рамо : 40cm/15.71" Големина : XL-НИ Големина : 10-велика БРИТАНИЈА Големина : 16-ЕУ Големина на : 38-Биста : 119cm/46.50" Големина на : XXXL-НИ Големина : 14-велика БРИТАНИЈА Големина : 20-ЕУ Големина : 42-Биста : 129cm/50.75"-Sleeve : 61cm/24.59"Должина : 80см/31.29"-Sleeve : 67cm/26.41"Должина : 77cm/30.DRAWSTRING ПОЛОВИНАТА & ZIP ЗАТВОРАЊЕ : Прилагодлив drawstring половината појас за додворувања се вклопуваат во зима,полн патент и копчиња за затворање двојно топлина security, можете да го зацврсти тоа или не.Одличен за секој ден,Секојдневен,Спорт,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!Информација за производот : Сезона : Есен,Зима Пол : Жените Повод : Секојдневниот,Секојдневен,Спорт Материјал : Полиестер,Памук Шаблон Тип : Цврста Стил : Случајни Ракав должина : Долги Ракави Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината Дебелина : Стандард Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува Она што ќе добиете : 1 PC Жените Грб.100% Полиестер.Заштита против од силен ветар или тешки снег.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста