• Новак
Ethernet 8 Кабел, 30ft Заштитените 26AWG 40Gbps 2000Mhz SFTP Печ Мозок, Отворено&Затворен, Тешки LAN Мрежа Rj45 Конектори за Кабелот за Обложено со Злато, за Рутер, Модем, Игри, РОЕ, PS3, PS4, X-B

Ethernet 8 Кабел, 30ft Заштитените 26AWG 40Gbps 2000Mhz SFTP Печ Мозок, Отворено&Затворен, Тешки LAN Мрежа Rj45 Конектори

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

➤Cat8 Етернет кабел може да биде Компатибилен со Cat5 Cat5e Cat6 Cat6 A и Cat8 Ethernet кабли. ➤Висока Брзина : Мачка 8 етернет кабел за поддршка на пропусен опсег до 2000 MHZ и 40 Gbps податоци за пренесување на брзината, 26 AWG Кабли соодветна Внатрешна/Надворешна во хипер брзина, без да се грижиш за кабел хаос. ➤Широк Компатибилност : На Cat8 Етернет кабел работи совршено со вмрежување прекинувач, IP Камери, рутери, Nintendo прекинувач, АДСЛ, Адаптери, Модем, PS3, PS4, X-box, Облак Сервер на податоци, Печ Панели, Сервери, Мрежни Принтери, Netgear, NAS, Vo IP телефони, лаптоп, Спојка, Центри, Корекција џек, Smart TV, Imac и други уред со RJ45 конектори. ➤Трајни & Стабилност : CAT8 Rj45 Кабелот се користи 100% кислород-free) бакарна внатре, 4 Пара 100% 26 WAG чиста & дебели заштитените извртени пар (STP) на бакарни жици со 50 micron Злато Галвански контакт иглички во секој заштитените Rj45 Конектори, изградена STP внатре нови заштита на животната средина, материјалните и најнова технологија, побрзо, потенки, поголема стабилност, потрајни од CAT7. ➤Fluke Тестирани & Уверение за Квалитет : Сите Cat8 кабли помине fluke професионален Кабел Анализатори тестирани.Заштитени со висок квалитет на УВ-отпорни ПВЦ јакна, на отворено, отценети Cat8 Етернет кабел е анти-стареењето.Тоа можат да го издржат директна сончева светлина и екстремен студ & влажни & топло времето сепак сеуште работат ефикасно.Премиум дизајн со одличен квалитет.Супериорни Перформанси со Анти-прашина Маска 1) Snagless дизајн за полесно unplugging 2) Моделирани вирус олеснување елиминира snags, pinching и го издржат испреплетени пречки 3) 50 µm micron позлатени контакти за подобрување на сигналот интегритет Компатибилност Рутери Прекинувачи Мрежни Принтери Network Attached Storage Уред Компјутерски и мрежни компоненти и сл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста