• Новак
Етернет Кабел & Cat6 Мрежен Кабел, 3 фт, Мулти Боја LAN Rj45 Интернет Patch Кабел Мозок, со Голема Брзина Cat6 Ethernet Кабел (12 Парчиња)

Етернет Кабел & Cat6 Мрежен Кабел, 3 фт, Мулти Боја LAN Rj45 Интернет Patch Кабел Мозок, со Голема Брзина Cat6 Ethernet

Оценка на стоката:
DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

Направена со ЦЦА (бакар облечени алуминиум) - издржливост на бакар со достапност од алуминиум за најдоброто од двата светови.Cat6 кабелот поддржува 10 Gbps до 550 Mhz ултра брзи конекции за супер-мазна игри, стриминг, и повеќе.Оваа етернет Кабел е компатибилен со било ethernet кабелот конекција со кабловска тв, кабловска сандаче, антена, Xfinity, Comcast, Fios, сателитска, радија, модеми, и други аудио видео (av) компоненти.Мачка 6 етернет кабел ЦЦА е прифатлива нови нормално во мрежни кабли - cat6 брзина на cat5 цени за паричник-пријателски начин да се поврзете вашите уреди.Maximm Мачка 6 кабелот е поддржан од 1 година гаранција и НАС-врз основа на поддршка на корисниците.Овој кабел ви нуди високи перформанси на економичен начин.перформанси до 250 MHz и 1 Gbit/s.Компатибилен со DSL или WIFI модеми, жичен рутери, центри, прекинувачи, и печ панели и повеќе.Дали сте во потребата на cat6 кабли, но тие се премногу скапи?.Ако одговорот е да Maximms Cat6 ЦЦА Етернет кабел може да ви даде кабина квалитет и достапност.Овој кабел ви нуди високи перформанси на ефикасна wayperformance до 250 MHz и 1 Gbit/s Compatible со DSL или WIFI модеми, жичен рутери, центри, прекинувачи, и печ панели и повеќе.Вклучува : 12 Пакет на Црна Етернет кабел со појак сигнал, побрз трансфер стапки, и забрзано download и upload брзини.MAXIMM КАБЕЛОТ е обезбедено да се обезбеди највисок квалитет на Производи и грижа за корисници за повеќе од една деценија.Maximms Cat6 Голема Брзина Етернет Кабел Карактеристики. - Најновата верзија на HDMI кабел е наназад компатибилен со cat5, cat5e, cat6. - ПВЦ ЈАКНА за исклучителен квалитет. - Овој кабел нуди високи перформанси на економичен начин. - Го поддржува Refresh Стапки до 250 Mhz - Поддржува Стапки на Пренос До 1 Gbit/s.Разноврсна Употреба : Компатибилен со DSL или WIFI модеми, жичен рутери, центри, прекинувачи, и печ панели и повеќе.Конектори : RJ45. Трансфер на податоци го оценувате : 1 Gbit/s.Bandwith : 500 MHz.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста