• Новак
PINESKY 41 Инчен Longboard Скејтборд 8 Ply Природни Јавор Заврши Скејтборд Cruiser за Крстарење, Резба, Слободен Стил и Надолу со Т-Алатка

PINESKY 41 Инчен Longboard Скејтборд 8 Ply Природни Јавор Заврши Скејтборд Cruiser за Крстарење, Резба, Слободен Стил и

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

СУШТИНСКИ ИНФОРМАЦИИ:41 x 9.5 инчен 8 спрата на природни јавор longboard skateboards, ABEC-11 голема брзина хром имајќи челик, 8 инчни алуминиумски камион.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ТРКАЛА:70x51mm високо еластична СТП тркала со 80a цврстина.ДОБРО ШОК АПСОРПЦИЈА СИСТЕМ:СТП шок апсорбира прстен Обезбедување на ефективна тапацир, додава повеќе удобноста на вашиот скејтбординг искуство.УЖИВАЈТЕ во:Оваа Longboard карактеристики ниско на земјата е лесно да се научат за почетници, совршен за патување, долги јава, спуст, крстарење, резба, freeride слајд, слободен стил и танцување.СОВРШЕН ПОДАРОК:Овој долг одбор е совршен подарок за вашите пријатели и семејството, кои се заинтересирани во спортот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста