• Новак
Работ на Темнината R1956 САД Сцена Картичка

Работ на Темнината R1956 САД Сцена Картичка

Оценка на стоката:
DEN 1680.00

Достапност
Производот е достапен

Сцена Картичка (11x14).Формулиран.Не е укината.Ве молиме имајте во предвид големини се приближуваме и изјави во инчи.Вистинската големина може да се разликуваат од една педа или повеќе.Ако сакате зададените димензии ве молиме барање пред цел.Ние сме секогаш среќни да се обезбеди детален состојба извештај, како и дополнителни слики на објектот по барање.Ако сте загрижени за состојбата ве молиме да побара детали пред да ја купите.Оригиналната Сцена Картичка од САД за Работ на Темнината од 1956 година повторно ослободување.Состојба : парична Казна состојба. #2 Milestone војна филм w/ Ерол Флин & Ен Sheridan (Waxman музика).Големина : Сцена Картичка, 11x14 инчи.Филм во режија на Луис Milestone и ѕвезди Ерол Флин.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста