• Новак
Младата 2 Пакет Микро Влакна Супер Мек и Удобен Опремени Креветчето Листови за Стандард Креветчето и Деца Душеци, Противалергиски, Дише, за Момчиња и Девојчиња (Црн?

Младата 2 Пакет Микро Влакна Супер Мек и Удобен Опремени Креветчето Листови за Стандард Креветчето и Деца Душеци,

Оценка на стоката:
DEN 287.52

Достапност
Производот е достапен

100% Микро Влакна. 100% Микро Влакна.Мерки 28 инчи x 52 инчи x 8 инчи.МЕКА Креветчето Лист Димензија 52 x 28 x 8 инчи.Нашите креветчето опремени лист има спакувани еластична сите низ целиот раб, кој дава сигурна 8" длабоки џебови со еластична сите наоколу не само во аглите обезбеди сит и сигурно одговара за бебето удобност.Машина мие со ладна нежно циклус, собори сува ниска за најдобри резултати.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста