• Новак
Опремени Hibiscus Креветчето Лист, Органски Памук Креветчето Лист за Стандард Креветчето и Деца Душеци, Hibiscus Печатење од страна на Флорида Дете Ко.

Опремени Hibiscus Креветчето Лист, Органски Памук Креветчето Лист за Стандард Креветчето и Деца Душеци, Hibiscus Печатење

Оценка на стоката:
DEN 719.76

Достапност
Производот е достапен

Ткаенини : Нашата креветчето листови се направени од 100% органски џерси поврзана памук за да се обезбеди мека простор за вашето бебе да спие.Големина : 52" x 28" x 8" (132cm x 72cm x 20 CM) Одговара на сите стандардни креветчето душеци и деца спиење душеци.Одговара : целосно еластична бенд обезбедува сит, тесни одговара и на ткаенина обезбедува трајност и гарантира дека не постои зачестеноста или собирање на ткаенина создавање на безбедни за спиење средина за вашето бебе.Стил : Нашите цртежи се направени за да додадете некоја забава, жив изјава на било расадник!.Нега : Машина за миење со ладна како бои, собори сува ниска, не кајгана.Ние сакаме да бидете сигурни дека вашата 100% задоволни со вашето купување.Ако во било кое време на вашиот задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас.Ткаенини : Нашата креветчето листови се направени од 100% органски џерси поврзана памук за да се обезбеди мека простор за вашето бебе да спие.Големина : 52" x 28" x 8" (132cm x 72cm x 20 CM) Одговара на сите стандардни креветчето душеци и деца спиење душеци.Одговара : целосно еластична бенд обезбедува сит, тесни одговара и на ткаенина обезбедува трајност и гарантира дека не постои зачестеноста или собирање на ткаенина создавање на безбедни за спиење средина за вашето бебе.Стил : Нашите цртежи се направени за да додадете некоја забава, жив изјава на било расадник!Нега : Машина за миење со ладна како бои, собори сува ниска, не кајгана.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста