• Новак
KiddyKlouds Опремени Лист за Стандард Креветчето Душек, Деца Кревет Душек 52 x 28 x 8 Инчи. Minky Ткаенина (Бела)

KiddyKlouds Опремени Лист за Стандард Креветчето Душек, Деца Кревет Душек 52 x 28 x 8 Инчи. Minky Ткаенина (Бела)

Оценка на стоката:
DEN 1615.20

Достапност
Производот е достапен

ДИМЕНЗИИ : 52 x 28 x 10 инчи - направени за да ги собере стандард креветчето душек или деца кревет душек 52 x 28 x 8 инчи.МАТЕРИЈАЛИ : Супер меки и се умилкувам на телото minky ткаенина. 100% полиестер.ИЗМИЈТЕ & се ГРИЖИ : ладна Машина за миење со благ детергент.НЕ ткаенина омекнувач.Собори сува врз ниски или воздух пената само.Го монтира креветчето лист се вклопува стандардна големина креветчето душеци или деца спиење душеци 52 x 28 x 8 инчи.10" длабок џеб прави сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот креветчето душек совршено и minky материјал е толку меки и се умилкувам на телото за вашиот малку еден да спијат на.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста