• Новак
AMROSE 3 Pack Небесен Мека Мини Креветчето Листови, Микрофибер Пакет N Игра Листови во Собата за Бебе Девојки, Свила Допир, Нежен Playard Лист Преносни Креветчето Лист, Флора?

AMROSE 3 Pack Небесен Мека Мини Креветчето Листови, Микрофибер Пакет N Игра Листови во Собата за Бебе Девојки, Свила Допир,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Небесниот Мека Надвор Очекување : Бебето е деликатна кожа е секогаш нашиот најголем загриженост.Машина Перат : Машина перат без намалување, истегнување или исчезнува.Небесниот Мека : Екстра-дебел 100% микрофибер прави задоволување лист за вашите малечки.Она што Може да се Добијат : 3 пакет на мини креветчето листови поставена во пакет.Лесно Нега : Машина за миење ладно, нежни циклус, со слични бои.Флексибилни & Safe Одговара : Престане да се грижиш дали овие листови може да се вклопи во вашиот душек подлога-благодарение на својата внимателен изградба, нашите мини креветчето листови се специјално дизајнирани за повеќето 1" - 5" се спакуваат и да игра рампа доаѓа со стандарден пакет и игра, душек за пакување и игра, игра двор, playpen, мини преносни креветчето.Уредни Крои : шевове На грб е висока густина, средени и убави, можете да ги видите исклучителна изработка од овие детали.Работната тест покажува дека нашите листови се задржи сосема нов и остануваат совршена кондиција на душек по 50+ миење циклуси.Собори сува ниска.Сакате вашите малку еден се забавуваат и да се спие добро.Прашања постигнување на нас ќе се одговори под 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста