• Новак
PHITUODA 100pcs #2 x 1/4 Пан Главата Лист Метални Навртки, Филипс Вози Само-Прислушување Завртки, Круг Главата Дрво Завртка, Полн Конец, 304 од не ' Рѓосувачки Челик 18-8, Светол Фи

PHITUODA 100pcs 2 x 1/4 Пан Главата Лист Метални Навртки, Филипс Вози Само-Прислушување Завртки, Круг Главата Дрво Завртка,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

*Проверете Ја Големината Прво : 100 x Пан Главата Филипс Завртки.Завртки Дијаметар : #2 / 2.2 mm, Нишка должина е 1/4" / 6.5 mm. *Високо-Квалитетни Материјали : 18-8 Нерѓосувачки Челик дава сила и нуди добра отпорност на корозија во многу средини. *Detail Specification : Раководител Тип : Pan head Тема Покриеност : Целосно Навој Диск : Филипс Точка Стил : Само-Прислушување. *Идеална Апликација : нишката на лим со завртки се дизајнирани да се повлече на две материјали цврсто заедно.Кога приложување метал на дрво, тоа е особено важно да се пред-ударна дупка. *Кавга-Бесплатно Гаранција : PHITUODA производи можат само да бидат спакувани и испратени по строги квалитет.Ако не сте задоволни во рок од 90 дена, испратете 1 едноставен е-маил и да добијат 100% пари за враќање на средствата.Ние сме толку сигурни ќе ви се љубовта на нашите производи како и другите наши 5-ѕвезда рецензенти!Вие ќе бидете изненадени за услуги на корисниците ќе добијат по продажба!.PHITUODA 100pcs #2 x 1/4" Пан Главата Лист Метални Навртки, Филипс Вози Само-Прислушување Завртки, Круг Главата Дрво Завртка, Полн Конец, 304 од не 'Рѓосувачки Челик 18-8, Светол Финиш Спецификација : Боја : Сребро Дијаметар : #2 Должина : 1/4" Глава : Pan Head Диск : Филипс Топло Совети : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлика, благодарение! 2. Нашите дигитални слики се онолку точни колку што е можно.Поради разликата меѓу екранот и светлината, бојата е малку поинаква.Одлична & Искрена Служба PHITUODA сака нашите клиенти да биде 100% среќни и задоволни.Ние обезбедуваме e-mail одговор во рок од 24 часа да се справи со производот прашања во нашата продавница.PHITUODA обезбедува целосна наплата за било која причина во рок од 90 дена по датумот на купувањето.Што чекаш?Кликнете на "ДОДАДИ во КОШНИЧКА" копчето за да видите за себе сите бенефиции на оваа неверојатна нов производ!Да ги искористат предностите и купи тоа СЕГА!.

Декларирани спецификации

Head Type:
Pan head | Thread Coverage

Комплементите на стоката

Веста