• Новак
Чендлер Студио Натпревар Штрајк Хартија Натпревар Напаѓач на Хартија, Листови Само Лепило 8.5 X 11 во (Brown, 1 Лист)

Чендлер Студио Натпревар Штрајк Хартија Натпревар Напаѓач на Хартија, Листови Само Лепило 8.5 X 11 во (Brown, 1 Лист)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Дизајниран за впечатлива за безбедност на натпревари.На листови може да се намали и да се обликувани со ножици, електронски машини за сечење итн.Лепило назад држи до скоро било површини.Поради природата на производот, листови може да имаат мали blemish области.Но, тие работат добро.Тие се погодни за занает проекти.Големина е околу 8.5 x 11 во.Штрајк хартија за дрвени натпревари.Дизајниран за впечатлива за безбедност на натпревари.На листови може да се намали и да се обликувани со ножици, електронски машини за сечење итн.Лепило назад држи до скоро било површини.Поради природата на производот, листови може да имаат мали blemish области.Но, тие работат добро.Тие се погодни за занает проекти.Големина е околу 8.5 x 11 во.Штрајк хартија за дрвени натпревари.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста