• Новак
Denishark Жените Анти-Целулит Scrunch Leggings Текстура Висока Половината Јога Панталона

Denishark Жените Анти-Целулит Scrunch Leggings Текстура Висока Половината Јога Панталона

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Бренд : Denishark. ❤【КРИЈАТ ЦЕЛУЛИТОТ】- Нула Недостаток.На саќе текстура или шема ќе ги покрие сè нагоре и да се скрие било дупчиња во образите.Нула пропустот меур текстура материјал, wrack како втора кожа. ❤【ПОДОБРУВАЊЕ ПЛЕН & КЛЕЧА ДОКАЗ】 - Супер симпатична scrunch ви дава природен buttlift и го прави вашиот плен изгледа толку убаво и сочно!Се прошири на вашиот плен крива.Направете вашиот плен изгледа како сочни праски.Сепак тие се сит, но да дефинитивно клеча доказ да не се види преку на сите. ❤【ВИСОКА ПОЛОВИНАТА & СТОМАК КОНТРОЛА】- Контури вашиот криви и насочува вашиот облик.Denishark секси задник лифт им помогнам на висока waisted бразилецот текстура leggings ќе ви помогне да го израмните стомакот. ❤【ТОЧНО ДА ГОЛЕМИНАТА】- Нашата големина е различна од е.Ве молиме љубезно се однесуваат на големината на табелата покажа во режимот на слики или само оставете го вашиот Q&A на оваа страница.Љубезно други клиент ќе одговори на вашите прашања, без сомнение. ❤【OACCSIONS & ПЕРЕЊЕ】- Пот апсорпција и Влага wicking.Дише доволно за трчање.Јога leggings може да се користи во салата студио Пилатес, отворено спортски и дневен одмор места.Промена од обичните да dressy во минути.Тие нема да се намали во миење или фен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста